Cruise
CROATIA 2020

Jedinečnost Chorvatska spočívá v rozmanitosti Jaderského pobřeží, nespočtu pláží a zálivů, pohodové atmosféře a skvělé kuchyni.


Po únavné cestě přes Rakousko a Slovinsko, jsme konečně dorazily do přístavu Murter k nalodění na parádní 7 denní plavbu středomořím. První den naše posádka nebyla zcela kompletní a proto jsme ihned vypluli směrem na přístav v Dalmácii v členitém Šibenickém zálivu, do kterého ústí jedna z nejkrásnějších krasových řek Krka pro zbytek posádky.

Než dorazily opozdilci měli jsme trochu času si prohlédnout krásy místního městečka Šibenik, doplnit zásoby do podpalubí našeho katamaránu Lagoon 450 S a ještě naposledy suchou nohou povečeřet na pevnině.

Po probuzení jsme vypluli dál "Po stopách Vinetoua" směr přístav Skradin, kde nás čekala návštěva úžasného národního parku Krka, s možností vykoupat se v průzračných a nutno dodat v ledových vodách vodopádu Skradinski Buk.

Na závěr tohoto dne, nezbývalo nic jiného než ochutnat výtečnou Dalmáckou gastronomii a využít noční koupání v řece Krka, která nejkrásnější a nejpozoruhodnější řekou v této části jadranského přímoří.


Nyní nás už čekala dobrodružná plavba na otevřeném moři směr národní park Kornati zahrnující 89 malebných ostrovů, vody kolem Kornatů jsou proslulé na bohatá loviště ryb, hlavonožců a jiných mořských živočichů.

Všichni makléři si užily do sytosti slunečných dní, skvělého koupání, lenošení a večerních gril párty jak na ostrovech tak na katamáránu.


Týden na moři se skvělou partou mořských vlků v podobě našich nejlepších realitních makléřů uběhl jako voda, a nezbývalo než stočit kormidlo a plachty směrem do přístavu Murter.

Po zakotvení v přístavu, jsme se rozloučily s naším skvělým kapitánem a vyrazily na závěrečnou slavnostní večeři do naprosto jedinečné restaurace v Murteru s názvem FINE FOOD MURTER.

Celý večer se nesl ve skvělé zábavě, výtečného jídla a pití a vzpomínek na uplynulých 7 společně strávených dní. Tak ahoj zase za rok.


 

Jedeš příště s námi do ASIE?
Napiš nám!


    Prohlašuji, že jsem byl(a) informován(a) o zpracování osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Plné znění zákona je zde.

    Uděluji společnosti EVROPA services s.r.o., se sídlem Praha 1, Václavské náměstí 793/36, PSČ 11000, IČ: 25788051, zapsané u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 70284, souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených na registračním formuláři pro marketingové účely, zasílání informačních materiálů a obchodních sdělení, a to na dobu pěti (5) let, nebo do odvolání souhlasu. Před udělením souhlasu jsem byl informován o zpracování v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.