Experience
MALTA 2020

I v době, kdy cestování není samozřejmostí jsme dokázali našim nejlepším makléřům zajistit zasloužený odpočinek.


Malta je perlou středomoří, ostrov gurmánů, vína a zemí mnoha kultur. Podobně namixovaná je i maltská kuchyně - pochutnávali jsme si na místní specialitě králíkovi, ale také na rybách, pizze, mořských plodech, nakládané zelenině a na salátech. Ale hlavně, užívali jsme si pohodu a relax.


Hlavní město Malty je Valletta - zde jsme byli ubytováni - první tři dny - město bylo v 16. století založeno jako pevnost, je zde spousta historických památek - navštívili jsme Palác Velmistrů, pevnost sv. Elma - byli jsme se podívat u Tritonovy fontány,


Il Qawra - naše další místo pobytu - byli jsme v místním akváriu - pestrá přehlídka podmořské fauny - hlavní atrakce - skleněný tunel se žraloky. Výlet lodí na ostrov Comino do Modré laguny - křišťálově čisté moře - šnorchlování - bílý písek, ... k tomu jsme si udělali výlet na rychlo člunu


 

Jedeš příště s námi do ASIE?
Napiš nám!


    Prohlašuji, že jsem byl(a) informován(a) o zpracování osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Plné znění zákona je zde.

    Uděluji společnosti EVROPA services s.r.o., se sídlem Praha 1, Václavské náměstí 793/36, PSČ 11000, IČ: 25788051, zapsané u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 70284, souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených na registračním formuláři pro marketingové účely, zasílání informačních materiálů a obchodních sdělení, a to na dobu pěti (5) let, nebo do odvolání souhlasu. Před udělením souhlasu jsem byl informován o zpracování v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.