Adventure
MAROKO 2019

Marocké království, země nádherného moře, skvělé gastronomie a okázalé orientální krásy. To vše nás čekalo.


První dny naší adventury v Marockém království, jsme společně strávily ve městě Marrákeš na úpatí Vysokého Atlasu ve vnitrozemí Maroka.

Skvělým zážitkem pro nás bylo doslova velké divadlo pod širým nebem náměstí Djemaa el-Fna, kde vedle mnoha stánků s jídlem jsme potkali různé kejklíře, krotitele hadů, vypravěče příběhů, kouzelníky a akrobaty, kteří jsou všichni obklopeni hloučkem přihlížejících.

Navštívily jsme místní historické památky, namátkou palác Bahia, největší mešitu ve městě Kutubíja a židovský hřbitov. V plánu byla i né příliš vonící koželužna a s údivem jsme si vyslechli vyprávění o této zcela ruční a tvrdé práci, která je obživou mnoha generací a celých rodin.


Ve zbylém čase jsem se prošli místním bazarem a spletitými uličkami vonícími orientálním kořením, místními pochutinami a vůní pravé kůže. Zde nás čekal test našich obchodních dovedností při nákupu koření a tradičními výrobky Maroka.

Je třeba na rovinu říct, že pro některá z nás to byl vysilující zážitek, jelikož smlouvání o ceně je pro trhovce zábava a celodenní náplň a jsou tedy zvyklí.


V dalších dnech naše makléře čekal báječný výlet do pohoří Atlas, návštěva berberské vesnice, ochutnávka pestré berberské kuchyně a pro některé z nás i lehčí výstup v horách.

Na závěr jsem se přesunuli do města Agadir, perlou na pobřeží Atlantského oceánu, kde už na nás čekal jedinečný relax v 5* hotelu, návštěva lázní hammam, osvěžující oceán, skvělé jídlo a pití.

Bylo to úžasných 7 dní v Marockém království s těmi nejlepšími makléři EVROPA realitní kancelář.


 

Jedeš příště s námi do ASIE?
Napiš nám!


    Prohlašuji, že jsem byl(a) informován(a) o zpracování osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Plné znění zákona je zde.

    Uděluji společnosti EVROPA services s.r.o., se sídlem Praha 1, Václavské náměstí 793/36, PSČ 11000, IČ: 25788051, zapsané u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 70284, souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených na registračním formuláři pro marketingové účely, zasílání informačních materiálů a obchodních sdělení, a to na dobu pěti (5) let, nebo do odvolání souhlasu. Před udělením souhlasu jsem byl informován o zpracování v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.